TR EN

Güvenlik kamerası artık günümüzde zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kullanım alanlarına göre bir çok ihtiyacımızı karşılayan güvenlik kamerası yaşam alanlarımızın her anını 7/24 kayıt altına alarak daha huzurlu bir ortamda yaşamamıza olanak sağlamaktadır. Güvenlik kamera sistemleri ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı birden fazla özellik ve çeşitlere ayrılmaktadır.

Ahd Güvenlik Kamera :  AHD güvenlik kamerası kaliteli görüntü netliği sayesinde kayıtları anlaşılır kişi tespiti kolay olacak şekilde yapmaktadır.

Wireless Kamera : Kablosuz güvenlik kamera sistemidir.

İp Güvenlik Kamera :  Kusursuz görüntü kalitesi ve hızlı alt yapısı sayesinde tam kapsamlı güvenlik kamerası modelidir. 


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kaliteli ve profesyonel sistemler artık daha ucuz maliyetlere satın alınabilmektedir. Güvenlik kamerası satın almadan önce ücretsiz keşif desteğimizden mutlaka faydalanın. Keşif için adresine gelecek uzman ekibimiz sizin için en uygun sistemi belirleyerek en uygun fiyat teklifini sizlere sunacaklardır. Güvenlik kamerası kullanım alanları ve tipleri başlıca şu şekilde dir.

  • Kurumsal işletme, ofis ve ev için güvenlik kamera sistemleri
  • Ev güvenlik kamera sistemleri
  • Bakıcı kamera sistemleri
  • Apartman güvenlik kamera sistemleri
  • Mobil servis ve taksi araçları için araba, araç kamera sistemleri
  • Okul ve kreş güvenlik kamera sistemleri

İşletmeniz ve eviniz için en uygun fiyat teklifini almak size bütçenize uygun en ucuz fiyat teklifini sunmak için hemen iletişime geçin. Huzurlu bir yaşam için güvenlik önleminizi erken alın.

KURUMSAL HİZMETLER

KURUMSAL HİZMETLER

İşletmenizin güvenlik ve elektronik alt yapısı konusunda tüm işlemler profesyonel deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. İşletmenizin ihtiyaçlarını belirlemek talepleriniz doğrultusunda proje hazırlayıp sizlere en uygun fiyat teklifi sunmak için bizimle iletişime geçin.

İNCELE
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik kamerası artık günümüzde zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kullanım alanlarına göre bir çok ihtiyacımızı karşılayan güvenlik kamerası yaşam alanlarımızın her anını 7/24 kayıt altına alarak daha huzurlu bir ortamda yaşamamıza olanak sağlamaktadır.

İNCELE
ALARM SİSTEMLERİ

ALARM SİSTEMLERİ

Alarm sistemleri sizin güvende ve huzur olmanız için tasarlanmış son teknolojiye sahip elektronik sistemlerdir.Alarm sistemleri ihtiyaca göre şekillenmektedir.

İNCELE